Dzi jest Âroda, 1 kwietnia 2020 roku
Imieniny obchodzi: Teodor, Gra┐yna, Irena, Zygmunt

SPORT

PRACA    OG┼üOSZENIA    

REKLAMA

Sportowy weekend
Dodano: 2012-11-05 12:05:06

Ostatni weekend przyni─Ć┼╝╦Łs─Ć┼╝╦Ł zwyci─Ć┼╝╦Łstwa wszystkim szczecineckim dru─Ć┼╝╦Łynom pi─Ć┼╝╦Łkarskim. Wielim wygra─Ć┼╝╦Ł w Sianowie z Victori─Ć┼╝╦Ł 0:2. Zwyci─Ć┼╝╦Łskie bramki autorstwa Artura Tederko i ─Ć┼╝╦Łukasza Kaszczyca pozwoli─Ć┼╝╦Ły wielimowcom utrzyma─Ć┼╝╦Ł si─Ć┼╝╦Ł na pierwszym miejscu, a dzi─Ć┼╝╦Łki przegranej Iskry Bia─Ć┼╝╦Łogard i remisowi Arkadii Malechowo zwi─Ć┼╝╦Łkszyli swoj─Ć┼╝╦Ł przewag─Ć┼╝╦Ł nad trzecim i czwartym miejscem. Nie zmniejszy─Ć┼╝╦Ła si─Ć┼╝╦Ł jednak liczba punkt─Ć┼╝╦Łw dziel─Ć┼╝╦Łca ich od Darzboru.

Drugi zesp─Ć┼╝╦Ł ze Szczecinka odni─Ć┼╝╦Łs─Ć┼╝╦Ł kolejne ju─Ć┼╝╦Ł zwyci─Ć┼╝╦Łstwo, ale nadal traci do lidera 5 punkt─Ć┼╝╦Łw. Po wygranej z Dar─Ć┼╝╦Łovi─Ć┼╝╦Ł Dar─Ć┼╝╦Łowo 3:1 (bramki: Kamil Bednarczyk, Marcin Kaszczyc, Maciej Szydlak) utrzymuje si─Ć┼╝╦Ł na nast─Ć┼╝╦Łpn─Ć┼╝╦Ł kolejk─Ć┼╝╦Ł na drugim miejscu Koszali─Ć┼╝╦Łskiej Klasy Okr─Ć┼╝╦Łgowej.

W ─Ć┼╝╦Ł─Ć┼╝╦Łtnicy Wiarus odda─Ć┼╝╦Ł 3 punkty dla B─Ć┼╝╦Ł─Ć┼╝╦Łkitnych Szczecinek. Po dw─Ć┼╝╦Łch bramkach Jaros─Ć┼╝╦Ława Droszcza zesp─Ć┼╝╦Ł wr─Ć┼╝╦Łci─Ć┼╝╦Ł do Szczecinka z wynikiem 0:2 i zajmuje 6 miejsce w Regionalnej Okr─Ć┼╝╦Łg─Ć┼╝╦Łwce.

Mecze m─Ć┼╝╦Łodych siatkarzy z Gryfa zako─Ć┼╝╦Łczy─Ć┼╝╦Ły si─Ć┼╝╦Ł przegranymi. Kadeci oddali punkty Redze Trzebiat─Ć┼╝╦Łw, przegrywaj─Ć┼╝╦Łc 1:3 replica louis vuitton handbags Replica Rolex   (23:25, 18:25, 25:20, 15:25) i zajmuj─Ć┼╝╦Ł 6 miejsce w Wojew─Ć┼╝╦Łdzkiej Lidze Kadet─Ć┼╝╦Łw.

Juniorzy MKS-u po dobrym meczu nie dali jednak rady zespo─Ć┼╝╦Łowi Stoczni Dar─Ć┼╝╦Łowo i po tie breaku odnie─Ć┼╝╦Łli kolejn─Ć┼╝╦Ł pora─Ć┼╝╦Łk─Ć┼╝╦Ł 2:3 (25:21, 20:25, 25:19, 21:25; 11:15).

Magdalena Uszy─Ć┼╝╦Ło

REKLAMA

Przeczytaj tak┐e: