Dzi jest czwartek, 30 marca 2023 roku
Imieniny obchodzi: Aniela, Leonard, Amelia, Jan, Amadeusz, Kwiryn, Dobromir

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Mikołaj na Placu Wolności
Dodano: 2012-12-06 22:21:29

Na ten dzień dzieci czekają prawie tak samo niecierpliwie jak na Wigilię Bożego Narodzenia. Aby zaspokoić jak tylko się da wszelkie oczekiwania, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zorganizowała po raz kolejny plenerową imprezę przed ratuszem.

Pomysłem w tym roku były wielkie poszukiwania Świętego Mikołaja. Dzięki rozwiązywaniu konkursów, różnym zabawom, tańcom, śpiewom i wszystkim co mogłoby być pomocne, dzieci miały szansę uzyskać podpowiedzi i odszukać wyczekiwanego gościa. Udało się. Mikołaj pojawił się i obdarował wszystkich słodyczami. Ci którzy odważyli się wziąć udział w konkursach mogli wygrać zabawki lub gadżety Szczecinka.

Plac Wolności wypełniony był również namiotami kiermaszowymi, pod którymi można było kupić świąteczne ozdoby, jedzenie, czy świecące zabawki dla dzieci. Po prostu każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Atutem, który dodał klimatu popołudniu na szczecineckim Placu była pogoda. Nie było bardzo zimno, a drobno prószący śnieg sprawił, że było naprawdę świątecznie i magicznie.

Magdalena Uszyło

REKLAMA

Przeczytaj take: