Dzi jest czwartek, 30 marca 2023 roku
Imieniny obchodzi: Aniela, Leonard, Amelia, Jan, Amadeusz, Kwiryn, Dobromir

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Zaprzysiężenie nowego burmistrza
Dodano: 2013-02-04 16:20:58

Nowo wybrany w przedterminowych wyborach na burmistrza Białego Boru – Paweł Stanisław Mikołajewski podczas XXVI sesji Rady Miejskiej Białym Borze złożył uroczyste ślubowanie.

Dziękuję za ogromne zaufanie jakim obdarzyli mnie moi wyborcy…; postaram się rządzić mądrze i odpowiedzialnie…
Paweł Mikołajewski

W obecności przedstawicieli zarządu powiatu, radnych powiatowych, duchowieństwa, przedstawicieli partii politycznych, lokalnych przedsiębiorców, szkół oraz radnych i sołtysów gminy Biały Bór nowo wybrany burmistrz wypowiedział słowa przysięgi: „Obejmując urząd burmistrza Gminy Biały Bór, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta i gminy”. Tak mi dopomóż Bóg”

Po ślubowaniu nowo zaprzysiężony burmistrz w swoim przemówieniu podziękował wszystkim mieszkańcom i kandydatom za liczny udział w wyborach.:

„Wyborczy wynik, który osiągnąłem wiążę ze słowami: „zaufanie” i „odpowiedzialność” – i wiem, że będą mi towarzyszyły przez najbliższe lata pracy w Gminie Biały Bór. Dziękuję za ogromne zaufanie jakim obdarzyli mnie moi wyborcy…; postaram się rządzić mądrze i odpowiedzialnie… Będę pracował „dla ludzi” – o czym głosiło moje hasło wyborcze, bo dla nich i przez nich zostałem wybrany… Jako nowo wybrany burmistrz nie będę przeprowadzał rewolucji – natomiast ewolucja jest wpisana w każdą zmianę, teraz muszę dostosować panujący ustrój do mojego stylu pracy. Na pewno zmienimy godziny pracy urzędu – w poniedziałek urząd będzie czynny do godz. 16.30 natomiast w piątek do 14.00, pracujemy nad zmianą Regulaminu pracy urzędu. A to dopiero początek…”

Przypomnijmy, że Paweł St. Mikołajewski zwyciężył wynikiem 1266 głosów (72%) w przedterminowych wyborach burmistrza pokonując w pierwszej turze 4 kontrkandydatów.

Magdalena Rajnert

REKLAMA

Przeczytaj take: