Imieniny obchodzi: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA

Otwarty turniej tenisa stołowego
Dodano: 2013-03-05 16:43:06

68 rocznica wyzwolenia Czarnego była pretekstem do zorganizowania otwartego turnieju tenisa stołowego, który odbył się 3 marca w hali sportowej miejskiego gimnazjum.

Do zawodów zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników z czterech województw. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: do lat 18, Open oraz + 50 lat. A oto wyniki: w najmłodszej kat. pierwsze miejsce zajął Marcin Knopik (Kościerzyna), który wyprzedził Patryka Lewandowskiego (Borne Sulinowo) oraz Rafała Borowczaka (Złocieniec).

W kat. Open zwyciężył Sławomir Podgajny (Piła), który w finale ograł Piotra Mojkę (Kamień Krajeński). Na trzecim stopniu podium uplasował się Michał Brieger (Chojnice).

Finał kat. + 50 lat był wewnętrzną rozgrywką pingpongistów ze Szczecinka Andrzeja Krawczyka i Antoniego Biedziuka, w którym lepszy okazał się ten pierwszy. Trzecie miejsce zajął Andrzej Witkowski (Białogard).

Najlepsi otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez UMiG Czarne oraz Czarneńskie Towarzystwo Tenisowe