Dzi jest sobota, 16 stycznia 2021 roku
Imieniny obchodzi: Waldemar, Marceli, Wodzimierz, Waleria

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białym Borze
Dodano: 2013-12-13 15:22:31

Już dziś zapraszamy na "Bożonarodzeniowy Jarmark", który odbędzie się 15 grudnia (niedziela) w Białym Borze.

Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z Miejską Wigilią odbędzie się w godz. 14.00-16.00. W trakcie wydarzenia na specjalnie przygotowanych stoiskach wystawienniczych odbędzie się promocja produktów regionalnych (art. spożywczych związanych z tradycją Świąt Bożego Narodzenia), wytworów lokalnych wykonanych przez twórców - rękodzielników (ozdoby, biżuteria itp.) oraz wystawy ozdób świątecznych. Swoje specjalne stoisko wystawi również Nadleśnictwo Miastko oraz Lokalna Grupa Rybacka ze Szczecinka. Dlaczego specjalne i wyjątkowe? - to okaże się w dniu Jarmarku! Z pewnością warto przyjść!

W trakcie imprezy odbędą się występy muzyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej oraz warsztatowiczów z BCKiR - słodki upominek dla każdego wykonawcy!

Odbędą się również konkursy z nagrodami:
- najsmaczniejsze ciasteczka bożonarodzeniowe - Regulamin
- najładniejszy stroik/ozdoba świąteczna - Regulamin
- najsmaczniejszy „Barszcz świąteczny z dodatkiem” - Regulamin
- najładniejszy kalendarz adwentowy - Regulamin
- konkurs pn. "Dziadek do orzechów" - Regulamin

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW! Osoby chętne wystawić swoje produkty, rękodzieło itp. prosimy o kontakt: promocja@bialybor.com.pl. Wspólnie też ubierzemy naszą miejską choinkę - jak piękna będzie zobaczymy wieczorem kiedy zapadnie zmrok i będziemy mogli włączyć oświetlenie.

Zimno nie będzie! W trakcie imprezy zaplanowano poczęstunek dla wszystkich uczestników Jarmarku w formie ciepłego barszczu.

Impreza pn. "Jarmark Bożonarodzeniowy" zostanie dofinansowana ze środków pomocy technicznej PROW na lata 2007-2013, schemat III, w ramach realizacji zapisów Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2012-2013, Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego.

REKLAMA

Przeczytaj take: