Dzi jest czwartek, 23 maja 2019 roku
Imieniny obchodzi: Emilia, Iwona, Leoncjusz, Micha, Renata

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Miło było Nam Was gościć…
Dodano: 2014-01-28 15:49:03

Czy niedzielne obiadki w Ośrodku Integracji Kulturalnej wpiszą się już na stałe w obraz naszej miejscowości?

Zobaczymy ! Tymczasem pierwszy bardzo uroczysty obiad z okazji Dnia Babci i Dziadka już za nami. Sołtys, Rada Sołecka , Opiekun Ośrodka w sposób może mniej tradycyjny chcieli uczcić to szczególne święto naszych seniorów. Postanowiliśmy zatem zaprosić wszystkich na uroczysty obiad i słodki poczęstunek. Cieszy Nas fakt że spotkało się to z pozytywnym odzewem ze strony naszych mieszkańców. Kilka minut po 14, Sołtys Anna Łajkosz przywitała wszystkich gości , życząc im udanego spotkania oraz zdrowia na ten Nowy Rok. Wszyscy zasiedli do stołu aby zjeść obiad przygotowany przez nasze Panie, które dzielnie pracowały od godzin porannych w kuchni. Atmosfera spotkania była bardzo świąteczna, po obiedzie postawiono na stoły patery z ciastami, owocami, kawę i herbatę. Całą uroczystość uczczono lampką szampana wzniesioną przez Sołtysa. Były śpiewy, wspomnienia, były opowieści i atmosfera, która na pewno pozostanie w naszej pamięci. Dzięki takim spotkaniom, mieszkańcy na nowo mogą się poznawać, integrować, rozmawiać i uśmiechać do siebie.

Podczas tej uroczystości zostały wręczone także, nagrody w świątecznym konkursie na najładniejszy balkon, posesję i okno. Laureaci: Państwo Barszcz, Państwo Wierzchowscy, oraz Pani Bartczak otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Pani Sołtys.

Składamy wszystkim serdecznie podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie niedzielnej uroczystości a w szczególności dla Pani Agnieszki Łajkosz, Elżbiety Puppel, Danuty Zubal oraz Przemysława Kuchenbekera.

Uroczystość finansowana była z budżetu Sołectwa, oraz przy wsparciu Fundatora Piotra Chomiszczaka, który jest przyjacielem naszego Ośrodka.

Wszystkim zaś babciom, dziadkom osoba starszym, i schorowanym życzymy wielu radosnych chwil , uśmiechu a nade wszystko dużo dużo zdrowia.Przemysław Kuchenbeker

REKLAMA

Przeczytaj take: