Dzi jest wtorek, 4 sierpnia 2020 roku
Imieniny obchodzi: Dominik, Dominika, Jan, Protazy

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Na żołnierską nutę
Dodano: 2012-08-22 12:45:31

Już jutro, 23 sierpnia 2012r Stowarzyszenie "Wyprzedzić czas" i Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie zapraszają na VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żołnierskiej. Początek imprezy godz. 10.00.

Borneńska impreza na stałe wpisała się w kulturalną mapę Polski. Dyrekcja DPS stara się zapraszać gości specjalnych, w zeszłym roku była to Beata Tyszkiewicz, natomiast dwa lata temu Stanisław Mikulski. Spotkania z aktorami cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się równie ciekawie,a jej gościem specjalnym będzie Andrzej Rybiński.

Przypomnijmy, że w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej uczestniczyło 29 domów pomocy społecznej (z województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego) oraz przyjaciele DPS-u z warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy, klubów seniora oraz lokalnych zespołów śpiewaczych. Także mieszkańcy Powiatu Szczecineckiego mieli możliwość zakupienia przepustek uprawniających do wejścia na teren „GARNIZONU DPS”. Łącznie w Festiwalu uczestniczyło ok. 650 osób.

REKLAMA

Przeczytaj take: