Dzi jest czwartek, 30 marca 2023 roku
Imieniny obchodzi: Aniela, Leonard, Amelia, Jan, Amadeusz, Kwiryn, Dobromir

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Działaj Lokalnie w obiektywie
Dodano: 2014-03-10 16:15:36

W dniach 10 do 16 marca 2014 stowarzyszenie Fundusz Tratwa Szczecinek zaprasza do Centrum Konferencyjnym Zamek na wystawę prac fotograficznych uczestników VIII edycji Programu „Działaj Lokalnie” pn. „Działaj Lokalnie w obiektywie”. W tym czasie będzie mogli Państwo podziwiać pomysłowość i kreatywność działań mieszkańców Powiatu Szczecineckiego.

Już od 2 lat Fundusz Tratwa Szczecinek realizuje Program „Działaj Lokalnie” służący wspieraniu zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz lokalnych społeczności. Poprzez realizacje autorskich projektów mieszkańcy dokonują zmian w swoich wsiach i miastach naszego powiatu. Jest to możliwe dzięki grantom pozyskanym w ramach konkursu organizowanego przez Fundusz Tratwa Szczecinek.

Do tej pory przekazaliśmy dotację na łączną kwotę 45 100,00 zł. Dzięki tym środkom mieszkańcy powiatu zrealizowali 15 projektów, których zakres obejmował zarówno projekty inwestycyjne jak i artystyczne, edukacyjne i integrujące mieszkańców. Ogólna wartość tych działań wyniosła 105 084,00 zł.

Prezentowana wystawa jest otwarta, można ja odwiedzać codziennie w godzinach 11.00-18.00. To tylko część dorobku programu „Działaj Lokalnie” w Powiecie Szczecineckim. Więcej możecie Państwo zobaczyć na stronie www.dzialajlokalnie.pl

REKLAMA

Przeczytaj take: