AKTUALNO列I

PRACA    OGOSZENIA

Mecz Wielim Szczecinek - Astra Ustronie Morskie
Dodano: 2014-04-06 20:05:33

W sobot 5 kwietnia 2014 r. Wielim rozegra mecz z liderem IV ligi Astr Ustronie Morskie. Niestety szczecineccy pikarze ulegli gociom 5 do 2.

Spotkanie rozpoczo si bardzo pomylnie dla Wielimia, bo niecae p籀 minuty po pierwszym gwizdku gola na 1:0 strzeli Wojciech Gersztyn. Przez nastpne 20 minut przewag miaa nasza dru髒yna, ale nie udao si wykorzysta dogodnych sytuacji strzeleckich. Midzy 25 a 35 minut dru髒yn Wielimia dopad kryzys, kt籀ry bezlitonie wykorzysta zesp籀 Astry strzelajc w tym czasie 3 bramki. Pi minut przed przerw drug bramk dla Wielimia, po dobitce strzau Mateusza G籀rnego, zdoby Wojciech Gersztyn. W 55 minucie Astra zdobya bramk na 4:2 po strzale z rzutu karnego. Po tym golu Wielim pomimo stara i atak籀w nie zdoby bramki, a co gorsza po jednej z nielicznych akcji goci ukasz Pilich skapitulowa po raz pity.

Skad Wielimia: ukasz Pilich - Bartosz Knajdrowski (72’ ukasz Wieliczko), Micha Boderek, Konrad Nowicki, Maciej Knajdrowski, Damian Serafin (46’ Bartosz Gersztyn), Mateusz Malczyk, Dawid Socha (63’ Tomasz Spryszyski), Wojciech Gersztyn, Mateusz Duda (63’ Artur Tederko), Mateusz G籀rny.

W trakcie meczu wrczono r籀wnie髒 nagrody w konkursie, kt籀ry ogoszono przed meczem z liderem IV ligi. Karnet na wszystkie mecze Wielimia w rundzie wiosennej 2014 r. wygra Karol Grenda, kt籀ry poprawnie odpowiedzia na pytanie: „Kt籀ry z obecnie wystpujcych w Wielimiu Szczecinek zawodnik籀w jest najmodszy?”. Zwycizca odebra nagrod z rk najmodszego zawodnika KS Wielim Szczecinek, czyli Remigiusza Bieguskiego.