Dzi jest pitek, 10 lipca 2020 roku
Imieniny obchodzi: Olaf, Witalis, Filip, Amelia, January, Antoni, Sylwana

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Głosuj na schronisko
Dodano: 2014-09-08 13:29:24

Miło nam Państwu zakomunikować, że szczecineckie schronisko dla zwierząt znalazło się w półfinale elitarnego konkursu organizowanego przez organizację Greenpeace "Uwolnij Energię".

- Nasza placówka wybrana została do półfinałowej trzydziestki spośród 137 instytucji tego typu, jakie działają na terenie całej Polski. Teraz czeka nas walka o ścisły finał, w którym znajdzie się dziesięć schronisk z największą ilością głosów oddanych przez internautów - mówi kierownik szczecineckiego schroniska dla zwierząt, pani Danuta Kadela.

Trzeba przyznać, że jest w tym roku o co walczyć. Organizatorzy uhonorują bowiem zwycięzców trzema bardzo niekonwencjonalnymi nagrodami, a będą to mikroelekrownie OZE.

Dzięki zastosowaniu takich instalacji można samemu produkować energię elektryczną, oszczędzając tym samym na rachunkach za prąd. Greenpeace zajmie się też montażem i podłączeniem instalacji.

Żeby tak się stało w Szczecinku musimy jednak pokonać naszych rywali, co wcale nie będzie takie łatwe, tym bardziej że w gronie naszych przeciwników znalazły się bardzo duże i znane fundacje, jak Viwa czy Tara – schronisko dla koni.

Pokażmy jednak wspólnie, że ”mały” może więcej i zagłosujmy na nasze schronisko!

Link do głosowania www.greenpeace.pl/konkurs/.

info: Tomasz Czuk

REKLAMA

Przeczytaj take: