Dzi jest czwartek, 30 marca 2023 roku
Imieniny obchodzi: Aniela, Leonard, Amelia, Jan, Amadeusz, Kwiryn, Dobromir

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Zapraszamy na dożynki
Dodano: 2014-09-19 11:14:33

Starostwo Powiatowe w Szczecinku wspólnie z Urzędem Miejskim w Barwicach organizują, 21 września 2014 r. w Barwicach na stadionie miejskim, Dożynki Powiatowo-Gminne połączone z wystawą rolniczo-ogrodniczo-gospodarczą, licznymi konkursami, wspólną zabawą, a także prezentacją gmin i instytucji rolniczych.

W imieniu organizatorów – Krzysztofa Lisa Starosty Szczecineckiego i Zenona Maksalona Burmistrza Barwic serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu szczecineckiego do uczestnictwa w Dożynkach Powiatowo-Gminnych, które w tym roku odbędą się 21 września na stadionie miejskim w Barwicach. Obok wystawy rolniczo-ogrodniczo-gospodarczej organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, w tym m.in. stoiska z ekologiczną żywnością, wytwarzaną na terenie powiatu szczecineckiego, sprzętem rolniczym, rękodziełem, stoiska doradczo-konsultacyjne, degustacyjne, warsztaty rybne.

Program uroczystości jest następujący:

Niewątpliwie prawdziwą niespodzianką imprezy będzie strzelnica przygotowana przez LOT Borne Sulinowo, paintball oraz pokaz kawalerii w wykonaniu Szwadronu Kawalerii Ziemi Szczecineckiej, warsztaty rybne. W tym roku, po zakończeniu części oficjalnej odbędzie zabawa taneczna, którą poprowadzi zespół Talisman.

Odbędą się również liczne konkursy, w których na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. wysokiej klasy robot kuchenny, parowar, serwis porcelanowy, nagrody pieniężne:

1. Konkurs wieńców dożynkowych,
2. Turniej sportowo-rekreacyjny samorządów powiatu szczecineckiego,
3. Najlepsza prezentacja artystyczna gminy,
4. Najlepsze stoisko,
5. Najsmaczniejsza lokalna potrawa,
6. Najsmaczniejsza nalewka, wino.

W związku z tym, że impreza odbędzie się w Barwicach, PKS Szczecinek przygotował specjalną ofertę – obok kursów liniowych, kursy dodatkowe do Barwic. Autobusy z dworca PKS w Szczecinku odjeżdżać będą w godzinach: 10.15, 12.15, 15.00, 16.15, 18.15. Promocyjny koszt biletu to jedynie 6 zł!

Do zobaczenia 21 września w Barwicach!

REKLAMA

Przeczytaj take: