Dzi jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku
Imieniny obchodzi: Diana, Bogna, Bogumia, Florentyna, Rafael, Rafa

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Stypendia Wójta rozdane
Dodano: 2012-10-17 17:08:45

Dziś wójt Janusz Babiński wręczył stypendia dla zdolnej młodzieży z Gminy Szczecinek. Komisja, która zajmowała się rozpatrywaniem wniosków pozytywnie zaopiniowała aż 14.

Wszyscy nagrodzeni pojawili się dziś w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i otrzymali z rąk Pana Babińskiego okolicznościowe dyplomy za swoje osiągnięcia, głównie sportowe.

Wójt nie ukrywał zadowolenia z tego, że w naszym regionie jest aż tylu młodych ludzi, którzy docierają do wysokich szczebli w zawodach ogólnopolskich. Dodał również, że bez ich trenerów, wychowawców sukcesy mogłyby nie być tak duże więc również opiekunom złożył gratulacje i podziękowania.

Tego typu forma docenienia jest dobrym sposobem na dalszy rozwój i wspieranie pasji więc bardzo cieszy inicjatywa Gminy Szczecinek.

Stypendia otrzymali: Anna Kowalczyk, Oskar Wagner, Kamil Klingbeil, Martyna Bieniek, Filip Krajewski, Maciej Pietruszewski, Karol Jabłoński, Patryk Kozioł, Kamil Kowalski, Natalia Tomaszewska, Patryk Zajączkowski, Michał Bieniek, Marek Gutkin i Aleksandra Brajer.

Magdalena Uszyło

REKLAMA

Przeczytaj take: