Dzi jest wtorek, 4 sierpnia 2020 roku
Imieniny obchodzi: Dominik, Dominika, Jan, Protazy

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Zgłoś swój udział w konkursie!
Dodano: 2012-11-30 15:34:02

Do 5 grudnia można zgłosić swój udział w konkursie kulinarnym „Tradycyjne Święta”. Czekają atrakcyjne nagrody!

Przypominamy, że jeszcze przez tydzień można zgłaszać udział w konkursie kulinarnym „Tradycyjne Święta”! Wystarczy do 5 grudnia do godz. 15.00 przesłać zgłoszenie (formularz zgłoszeniowy poniżej) za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Dwór Pomorski Sp. z.o.o. Luboradza 4 78-460 Barwice oraz poczty elektronicznej na adres recepcja@dworluboradza.pl lub doręczyć je osobiście.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy Powiatu Szczecineckiego.

Konkurs będzie rozegrany w dwóch kategoriach – potrawa świąteczna (danie mięsne, półmięsne, jarskie) oraz deser (potrawy słodkie i ciasta). Gotowe potrawy należy przywieźć do Dworu Pomorskiego (istnieje możliwość podgrzania, wypożyczenia zastawy i sztućców) oraz podać wg własnego uznania.

Dania oceni konkursowa komisja, która będzie zwracać szczególna uwagę na walory smakowe, wygląd, estetyka podania, oryginalność (ciekawa receptura, niekonwencjonalne dodatki, nazwa, sposób podania oraz przepis na potrawę (czytelność i sposób przekazu, kompletność informacji).

Szczegółowe informacje o konkursie w regulaminie zamieszczonym poniżej, na stronach internetowych: www.dworpomorski.pl, www.powiat.szczecinek.pl oraz pod numerem telefonu: 094 712 75 06, 502 727 150.

Autorzy najsmaczniejszych i atrakcyjnie podanych potraw otrzymają wyjątkowe nagrody – m.in. wysokiej klasy sprzęt rtv i agd i bilety wstępu na bal karnawałowy we Dworze Pomorskim w Luboradzy. Jest to zatem doskonała okazja do zrobienia sobie lub bliskim świątecznego prezentu!

Finał konkursu odbędzie się 9 grudnia podczas kiermaszu bożonarodzeniowego w Luboradzy. Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić niedzielę we Dworze Pomorskim będą mieli okazję poznać przepisy na smaczne świąteczne potrawy, zrobić świąteczne sprawunki, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Na uczestników czekają m.in.:

Przeczytaj take: