Dzi jest pitek, 5 czerwca 2020 roku
Imieniny obchodzi: Walter, Bonifacy, Waleria, Kira

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Uwaga! Zmiana sygnału
Dodano: 2013-01-04 13:22:28

Do 20 maja 2013 r. na terenie powiatu szczecineckiego zostanie wyłączony sygnał analogowy telewizji naziemnej.

Od kilku miesięcy w województwie zachodniopomorskim trwają przygotowania do przejścia na sygnał cyfrowy telewizji naziemnej i wyłączenia sygnału analogowego. Do 19 marca 2013 r. sygnał cyfrowy zastąpi analogowy w mieście Szczecin oraz w powiatach: gryfińskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim, częściowo w choszczeńskim i goleniowskim. Natomiast do 20 maja 2013 r. cyfryzacja telewizji naziemnej nastąpi w pozostałych powiatach województwa, m.in. szczecineckim.

W związku z wprowadzanymi zmianami niektórzy mieszkańcy województwa mogą mieć problem z obiorem sygnału cyfrowego lub w ogóle zostaną pozbawieni dostępu do telewizji. Dlatego Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki wraz z TVP Szczecin planuje przeprowadzić kampanię informacyjną, w ramach której w kilkunastu miejscowościach województwa odbędą się spotkania „Miasteczka cyfrowe”.

Podczas spotkania będą prezentowane informacje nt. przystosowania sprzętu do odbioru sygnału cyfrowego. Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć w audycjach TVP Szczecin.

Edyta Wieleba-Matyśniak

REKLAMA

Przeczytaj take: