Dzi jest czwartek, 9 lipca 2020 roku
Imieniny obchodzi: Lukrecja, Weronika, Zenon, Sylwia, Hieronim, Paloma

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

MARK-BUD z Bornego Sulinowa ze Srebrnym Orłem
Dodano: 2013-01-21 17:20:01

Firma „MARK-BUD” Sp.z.o.o. w Bornem Sulinowie zdobyła Srebrnego Orła Polskiego Budownictwa.

Kolejna firma z terenu powiatu szczecineckiego została doceniona i nagrodzona w ogólnopolskim konkursie. Tym razem sukces odniosła firma „MARK-BUD” Sp.z.o.o. w Bornem Sulinowie, która w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym „Orły Polskiego Budownictwa 2012” zdobyła II nagrodę w kategorii modernizacja obiektów!

Kapituła Konkursu przyznając firmie „MARK-BUD” Sp.z.o.o. w Bornem Sulinowie Srebrnego Orła Polskiego Budownictwa, doceniła wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również jakość realizowanych przez firmę prac oraz terminowość ich wykonania.

Firma Mark-Bud Sp. z o.o. zarządzana przez Tadeusza Bilińskiego działa w Bornem Sulinowie od 2000 r. Od 11 lat zagospodarowuje opuszczone po niemieckie koszarowce. Obecnie firma zatrudnia ponad 50 osób. To dzięki niej dawny blask i lokatorów uzyskała spora część budynków w tym mieście. W tym czasie kompleksowo wyremontowała i zaadaptowała na potrzeby mieszkaniowe dwanaście koszarowców.

Dokonania borneńskiej firmy developerskiej docenine i uhonorowane zostały przez poznańskie Centrum Badań i Monitorowania Jakości certyfikatem "Najwyższa jakość". Nagrodzie towarzyszył certyfikat nadany przez kapitułę konkursu i list gratulacyjny od wicemarszałka Senatu.

Firma dysponuje bogatym wyborem mieszkań już wybudowanych lub możliwością zaplanowania wspólnie z klientem nowej, indywidualnej aranżacji.

Działalność firmy to nie tylko budownictwo. Od samego początku swojej działalności aktywnie udziela się w życiu Bornego Sulinowa, wspierając lokalne organizacje i inne instytucje.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Orły Polskiego Budownictwa 2012” odbył się po raz 6. Patronem Konkursu jest Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Edyta Wieleba-Matyśniak

REKLAMA

Przeczytaj take: