Dzi jest pitek, 5 czerwca 2020 roku
Imieniny obchodzi: Walter, Bonifacy, Waleria, Kira

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Debliści zagrają w Szczecinku!
Dodano: 2013-04-12 12:04:04

W sobotę, 13 kwietnia 2013 roku na kortach szczecineckiego Regionalnego Centrum Tenisowego będzie miał miejsce Turniej Tenisowy w Grze Podwójnej o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: „30 +”, „45 +” oraz w grze mieszanej.

Jednym z głównych pomysłodawców zorganizowania takiej imprezy w Szczecinku jest Radny Sejmiku Województwa Adam Wyszomirski, który nie tylko aktywnie wspiera organizację wielu wydarzeń sportowych i kulturalno-rekreacyjnych w naszym regionie, ale i sam od wielu już lat gra regularnie w tenisa.

Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe, które jest głównym organizatorem Turnieju, przyjęło zgłoszenia od około 80 tenisistów przede wszystkim z Województwa Zachodniopomorskiego, ale także z Pomorza i Wielkopolski oraz innych regionów kraju. Warto dodać, że tak wielkie zainteresowanie imprezą spowodowało konieczność zorganizowania piątkowych eliminacji do sobotniego turnieju głównego!

Turniej z jednej strony integruje środowisko tenisowe Pomorza Zachodniego, z drugiej natomiast ma charakter sportowej wizytówki całego regionu. Nie bez znaczenia pozostaje także jego waga w życiu społeczności lokalnej Ziemi Szczecineckiej. Nie jest przypadkiem, że to właśnie tenis ziemny cieszy się tak dużą popularnością wśród młodszych i starszych mieszkańców Szczecinka i Powiatu Szczecineckiego.

Zapraszamy wszystkich miłośników tego sportu na korty Regionalnego Centrum Tenisowego – sportowe emocje i świetna zabawa gwarantowane!

Magda Daniszewska

REKLAMA

Przeczytaj take: