Imieniny obchodzi: Czesaw, Agnieszka, Marian, Czech

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA

Antoni Biedziuk mistrzem województwa !
Dodano: 2013-05-15 16:04:35

Trwa niesamowita passa szczecineckiego pingpongisty Antoniego Biedziuka. Tym razem sięgnął on po zwycięstwo w rozgrywanych po raz pierwszy mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego weteranów w tenisie stołowym. Zawody przeprowadzono w hali katolickiej szkoły podstawowej w Koszalinie, a sprawna organizacja była zasługą działaczy KTS Koszalinianin.

Turniej rozgrywany był od początku do końca systemem "każdy z każdym", który jest najbardziej sprawiedliwy, lecz jednocześnie najbardziej wyczerpujący.

Nasz zawodnik startował w kat. + 50 i spisał się znakomicie, gdyż w całych mistrzostwach przegrał tylko 1 seta w początkowej fazie turnieju, co w rezultacie zapewniło mu złoty medal i pierwszy historyczny tytuł. Następne miejsca zajęli w kolejności: Andrzej Witkowski (Białogard), Bronisław Rybarczyk (Świnoujście), Mirosław Dobrzański (Stargard Szczeciński), Władysław Zbylut (Koszalin), Robert Wymiatał (Police) oraz drugi reprezentant Szczecinka Andrzej Krawczyk. W kat. 40-49 pierwsze miejsce i tytuł zdobył Henryk Dzida (Białogard), który wyprzedził reprezentanta gospodarzy Mariusza Matejka oraz swojego kolegę klubowego Mirosława Rudkę.