Dzi jest czwartek, 23 maja 2019 roku
Imieniny obchodzi: Emilia, Iwona, Leoncjusz, Micha, Renata

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Z PKS-em na Mysią Wyspę!
Dodano: 2013-06-25 15:49:20

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym i coraz większym zainteresowaniem weekendowym wypoczynkiem na Mysiej Wyspie, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinku zdecydowało się uruchomić regularna linię autobusową, dzięki której wszyscy zainteresowani będą mogli łatwo i szybko dotrzeć w to niezwykle urokliwe miejsce naszego miasta. Kursy odbywać się będą już od 28 czerwca, w każdy piątek, sobotę i niedzielę przez cały okres wakacyjny aż do dnia 1 września.

Trasa autobusu jest tak zaplanowana, aby obsłużyć jak największą liczbę mieszkańców. Autobus rozpoczyna kurs na Dworcu PKP, a następnie jedzie ulicą 28 Lutego, Wyszyńskiego, Jana Pawła, Mierosławskiego, Koszalińską, Kołobrzeską, Polną i Karlińską by na końcu przez Przesiekę dotrzeć na Mysią Wyspę. Powrót autobusu odbywa się tą samą trasą, a chętni do powrotu z Mysiej Wyspy będą zabierani z przystanku znajdującego się przy głównej drodze szutrowej naprzeciw zjazdu prowadzącego na parking. Odjazdy z Mysiej Wyspy odbywać się będą co 2 godziny: w piątki o 18.00, 20.00, 22.00, w soboty o godzinie 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 i 22.00 a w niedzielę ostatni kurs będzie realizowany o godzinie 20.00.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pks.szczecinek.pl. Tam też znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat rozkładu jazdy nowo planowanego połączenia.

Magdalena Daniszewska

REKLAMA

Przeczytaj take: