Dzi jest sobota, 6 czerwca 2020 roku
Imieniny obchodzi: Norbert, Laurenty, Dominika, Bogumia, Laura, Nora

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Nabór uczestników do programu Z SZACUNKIEM DO SIEBIE I INNYCH
Dodano: 2013-07-11 12:11:12

Informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku rozpoczęło nabór osób, które chcą uczestniczyć w zajęciach w ramach Programu "Z SZACUNKIEM DO SIEBIE I INNYCH" - program korekcyjno - edukacyjny.

Ww. Program przeznaczony jest dla osób, które chcą stworzyć szczęśliwy, zgodny związek partnerski, chcą wychowywać dzieci w atmosferze spokoju i szczęścia, dla osób, które chciałyby nauczyć się w jaki sposób tworzyć rodzinę nie krzywdząc swoich bliskich, w jaki sposób radzić sobie z agresją, i z uczuciem złości.

Zajęcia rozpoczną się we wrześniu 2013r. i będą prowadzone przez specjalistę, który posiada niezbędne kwalifikacje oraz duże doświadczenie w pracy z rodziną.

Nabór uczestników programu pn. "Z SZACUNKIEM DO SIEBIE I INNYCH" będzie prowadzony do dnia 07 sierpnia 2013 r. zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Wiatraczna 1 78-400 Szczecinek pcprszczecinek@wp.pl, bądź telefonicznie pod nr 947137111 lub osobiście w siedzibie Centrum.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela Pani Magdalena Mazur - Balcerzak, pracownik PCPR w Szczecinku pod numerem telefonu 94 71 37 111. Nadmieniamy, że uczestnictwo w ww. zajęciach jest bezpłatne. Każda osoba, która ukończy cykl zajęć otrzyma zaświadczenie, potwierdzające uczestniczenie w Programie. Serdecznie zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w ww. zajęciach.

REKLAMA

Przeczytaj take: