Dzi jest poniedziaek, 16 grudnia 2019 roku
Imieniny obchodzi: Albina, Zdzisawa, Zdzisaw, Alicja, Sebastian

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym
Dodano: 2014-06-16 16:28:23

Szanowni Państwo!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W BEZPŁATNYM PROJEKCIE SZKOLENIOWYM.

Na spotkanie zapraszamy osoby bezrobotne w wieku od 18 do 64 lat, z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności, mieszkające na terenie miasta Białogard lub gmin: Szczecinek, Grzmiąca, Barwice, Tychowo, Białogard, które chcą powrócić na rynek pracy.

Proponujemy m.in. bezpłatne kursy i szkolenia zawodowe (ogrodnik i pracownik biurowy) objęte stypendium oraz trzymiesięczne płatne staże u pracodawców. Osobom które wezmą udział w projekcie zapewniamy bezpłatne wsparcie psychologiczne i doradcze, oraz pomoc w znalezieniu pracy.

Projekt został tak zaplanowany aby nie musieli Państwo ponosić żadnych kosztów związanych z uczestnictwem. Zapewniamy wyżywienie podczas szkoleń (obiady, słodki poczęstunek), zwrot kosztów dojazdu oraz ciekawe i bardzo dobrze przygotowane merytorycznie materiały szkoleniowe.

Uczestnictwo w projekcie to nie tylko nowe kompetencje zawodowe, ale i częste spotkania z grupą znajomych, ciekawe kontakty i efektywnie spędzony czas. Planujemy, że 35% uczestników projektu podejmie zatrudnienie – więc jeśli jesteście Państwo zainteresowani, pomożemy Wam w podjęciu pracy.

Spotkania wraz z poczęstunkiem odbędą się w następujących miejscach i terminach:

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu – wystarczy wysłać wiadomość zawierającą miejsce i datę spotkania oraz imię i nazwisko pod numer tel. 500 421 869 lub na adres e-mail: m.giebultowska-seredyn@biuroprojektu.eu

Zapraszamy!

Mariusz Michalski

REKLAMA

Przeczytaj take: