Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

I Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
Dodano: 2013-05-15 11:59:02

W sobotę w Klubie Żołnierskim 22 Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku odbyły się zawody o I Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Policjant ze Szczecinka stanął na najwyższym miejscu na podium uzyskując wynik 195 kg.

W zawodach udział wzięło około 60 uczestników. Zawodnicy podzieleni byli na różne kategorie wiekowe i 8 kategorii wagowych. Podczas zmagań w Kłodzku nadkom. Jarosław Bastek w kategorii „weteran” zajął pierwsze miejsce uzyskując wynik 195 kg. Nie jest to jednak koniec sukcesów szczecineckiego policjanta z kryminalnej.
Dwa tygodnie wcześniej czyli 27 kwietnia w Kołobrzegu odbyły się 7 Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W hali Milenium 70 uczestników wyraziło swoją wolę walki o podium, ale i tym razem podium należało do nadkom. Jarosława Bastka, który w swojej kategorii wycisnął 195 kg. Teraz przed policjantem kolejny cel - Puchar Polski w Będzinie.

Nadkom. Jarosław Bastek w wolnych chwilach nieustannie doskonali swoją formę i choć dba o nią całe życie to dopiero od 4 lat zaczął uczestniczyć w różnego rodzaju zawodach. Ciągle stawia sobie nowe wyzwania nie tylko w życiu zawodowym, ale również jako sportowiec ustalając swoje kolejne rekordy życiowe. Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

st. sierż. Anna Matys

REKLAMA

Przeczytaj take: