Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Dzień Dziecka!
Dodano: 2013-06-02 16:44:21

Dzień Dziecka to okazja do wspólnych zabaw, integracji oraz rodzinnej rekreacji. Na dzieci wiele atrakcji czekało nie tylko w domach, ale również w plenerze.

Już w piątek w Dalęcinie odbył rodzinny piknik, w trakcie którego dzieci mogły skorzystać między innymi z dmuchanego zamku czy przejażdżek kucykiem. Milusińscy mogli również pomalować sobie twarz, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz ognisku z kiełbaskami. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali przepyszną kaszę z gulaszem oraz słodkie wypieki.

W sobotę, we wczesnych godzinach popołudniowych na głównych ulicach naszego miasta członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Szczecinku rozdawali dzieciom lizaki i balony.

Popołudnie przyniosło również szereg atrakcji w szczecineckim parku - dzieci mogły wziąć udział w zawodach wędkarskich, obejrzeć z bliska sprzęt policyjny i strażacki, obejrzeć park z perspektywy podnośnika strażackiego, przejechać się kucykiem, pomalować twarz czy też wysłuchać koncertu zespołu Kaczki z Nowej Paczki.

REKLAMA

Przeczytaj take: