Imieniny obchodzi: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA

Turniej tenisa stołowego
Dodano: 2013-11-13 11:03:51

Kilkudziesięciu zawodników z czterech województw postanowiło uczcić tegoroczne Święto Niepodległości biorąc udział w turnieju tenisa stołowego zorganizowanego 11 listopada w Czarnem. Zawody rozegrane zostały w czterech kategoriach.

Wśród zawodników nie zabrakło również graczy z regionu szczecineckiego, którzy uplasowali się na czołowych miejscach. Najlepiej spisał się Patryk Lewandowski (ULKS Lubczyk Dent Borne Sulinowo), który w najmłodszej kategorii zajął drugą lokatę ustępując jedynie Edwinowi Udyczowi (UKS Traper Złocieniec), a wyprzedzając Pawła Orzłowskiego (Czarni Czarne). Bardzo dobrze wypadł również Antoni Biedziuk (Szczecinek), który w kategorii + 50 uplasował się na miejscu trzecim. Zwyciężył Henryk Dzida (UKS TTenis 2005 Białogard), przed Zbigniewem Kuziemkowskim (Remus Kościerzyna). W kategorii Open I miejsce zajął Rafał Ordza (Krajna Sępólno Krajeńskie), wyprzedzając Bartosza Dobrowolańskiego (Stal Szczecin) oraz pochodzącą ze Złocieńca reprezentującą obecnie barwy I-ligowego (MRKS Gdańsk) - Agatę Dudę. Agata okazała się również najlepsza w kat. kobiet, pokonując w finale Teresę Sturm (Piła).