Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Przekazali Szlachetną Paczkę
Dodano: 2013-12-10 20:38:06

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczecinku i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczecinku ufundowali świąteczną paczkę dla potrzebującej Rodziny. Prezent został przekazany wolontariuszom podczas finału akcji Szlachetna Paczka.

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczecinku często uczestniczą w różnych akcjach charytatywnych. W tym roku swoją pomocą wsparliśmy szczęśliwych rodziców szczecineckich trojaczków. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wraz z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczecinku – obdarowaliśmy Rodzinę, która na skutek żywiołu, znalazła się w trudnej sytuacji materialnej.

Tym bardziej nam miło, że za pośrednictwem akcji Szlachetna Paczka nasza pomoc była konkretna i zgodna z oczekiwaniami wybranej rodziny. Mamy nadzieję, że zawartość wielu pudeł – m.in. komplety pościeli, poduszki, kołdry, środki czystości, kosmetyki, artykuły szkolne (przekazane przez Lokalną Grupę Rybacką „Partnerstwo Drawy”), słodycze, ucieszy rodzinę, przywróci wiarę w drugiego człowieka i pozwoli wierzyć, że każde nawet najtrudniejsze przeżycie i doświadczenie, może mieć szczęśliwy finał.

Przy okazji życzymy obdarowanej Rodzinie świąt pełnych radości, rodzinnych spotkań, a w Nowym Roku spełnienia marzeń! Patronat nad akcją Szlachetna Paczka na terenie powiatu szczecineckiego objęli: Wiesław Suchowiejko Poseł na Sejm RP, Adam Wyszomirski Radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, Jerzy Hardie Douglas Burmistrz Szczecinka i Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki, który dodatkowo udostępnił kierowcę i pojazd do transportu paczek.

tekst: Pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczecinku
zdjęcie: Przemysław Matyśniak

REKLAMA

Przeczytaj take: