Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Spotkanie Wigilijne dla osób głuchoniemych
Dodano: 2013-12-22 20:21:36

W dniu 21.12.2013r. odbyło się spotkanie wigilijne dla osób głuchoniemych z terenu powiatu szczecineckiego, organizowane przez Fundację "Przyjaciele Języka Migowego".

Fundacja jest kontynuatorem działań Polskiego Związku Głuchych. W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2014, życzono sobie zdrowia, pomyślności i jeszcze lepszego roku dla podopiecznych Fundacji.

O oprawę religilną spotkania zatroszczył się ksiądz diakon Gracjan Ostrowski z Parafii Świętej Rozalii w Szczecinku, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy chętne osoby do uczestniczenia w spotkaniach klubu dla osób głuchoniemych, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek, w pomieszczeniu schroniska młodzieżowego przy ul. Kościuszki 47-49 w Szczecinku.

Korzystając z okazji chcemy podziękować Panu Staroście Krzysztofowi Lisowi za udostępnienie w/w lokalu. Jest to duża pomoc dla Fundacji. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat rodzaju świadczonego wsparcia przez Fundację, a zwłaszcza w tłumaczeniu języka migowego, serdecznie zapraszamy do zadawania pytań e-mailem: fundacjapjm@wp.pl

Ewa Tomczyk
REKLAMA

Przeczytaj take: