Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Karnawałowe pływanie dla szkół podstawowych, na wesoło
Dodano: 2014-01-12 20:26:19

Przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu Szczecinka stawili się tłumnie na basenie, aby rozegrać pierwsze zawody pod hasłem „pływania na wesoło”. Pierwsza impreza w tym roku, to „Karnawałowe pływanie dla szkół podstawowych”. Pomysłodawcami oraz organizatorami imprezy byli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku oraz AQUA-TUR.

Rywalizacja była wyjątkowo zacięta, a zawodnicy pokazali, że warto walczyć do samego końca. Same konkurencje zostały dobrane tak, aby połączyć zabawę z ruchem w wodzie w najbardziej atrakcyjny dla dzieci sposób.

Za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach przyznawane były punkty, które pozwoliły wyłonić zwycięzców. Ostatecznie na podium stanęli zawodnicy, reprezentujący: Szkołę Podstawową nr 6 (miejsce 3), Szkołę Podstawową nr 1 (miejsce 2) oraz Szkołę Podstawową STO (miejsce 1). Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, a także słodkie upominki.

Wyniki szkół:

1. Szkoła Podstawowa STO – 43 punkty
2. Szkoła Podstawowa nr 1 – 40 punktów
3. Szkoła Podstawowa nr 6 – 38 punktów
4. Szkoła Podstawowa nr 7 – 36 punktów
5. Integracyjna Szkoła Podstawowa – 31 punktów
6. Szkoła Podstawowa nr 4 – 22 punkty

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział we wspólnej zabawie. Już dziś zapraszamy na kolejne imprezy pływackie, organizowane na naszym basenie.

Pozdrowienia i podziękowania za ogrom pracy, włożonej w organizację zawodów dla nauczycieli wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku!

Marcin Tadzik
Marketing & Media
AQUA-TUR Szczecinek

REKLAMA

Przeczytaj take: