Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Kolejne rozdanie grantów w VIII edycji programu Działaj Lokalnie w Powiecie Szczecineckim
Dodano: 2014-04-23 15:16:51

Działasz albo chcesz działać w swojej społeczności? Masz pomysł ale nie masz funduszy na jego realizację? Nie wiesz gdzie się zwrócić i jak zacząć? Program Działaj Lokalnie jest dla Ciebie!

Fundusz Tratwa Szczecinek ogłasza nabór wniosków do VIII edycji Programu Działaj Lokalnie. Wnioski na projekty z terenu Gminy miejskiej i wiejskiej Szczecinek, Gminy Barwice, Gminy Borne Sulinowo i Gminy Grzmiąca mogą zgłaszać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, mające swą siedzibę na terenie Powiatu Szczecineckiego.

W 2014 roku, grantami do 6.000,00 zł wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców z małych miejscowości na rzecz dobra wspólnego. Program wspiera zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności. W ramach programu przyznawane są dotacje na 3-6-miesięczne projekty.

W tegorocznym konkursie zachęcamy wnioskodawców „Działaj Lokalnie” do włączania się w obchody 25-lecia odzyskania wolności, dzięki historycznym wyborom z 1989 roku. Przykładowe pomysły można znaleźć na stronie www.razem89.pl.

Aby złożyć wniosek do Programu Działaj Lokalnie, należy zarejestrować się na stronie: system.dzialajlokalnie.pl (wystarczy kliknąć w baner-odnośnik dostępny na stronie www.fl.szczecinek.pl) i wypełnić formularz on-line. Wnioski przyjmujemy do 31 maja 2014 r. Pomysły, wnioski na każdym etapie ich przygotowywania można konsultować z pracownikami naszego biura osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Kontakt
Osobisty: biuro Stowarzyszenia Fundusz Tratwa Szczecinek w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Wiejskiej 4 w Szczecinku, pokój 33
Telefoniczny: 94-37-280-38, 94 37 280 09
E-mail: fudusztratwa@gmail.com
Strona www: www.fl.szczecinek.pl

W załączeniu: Regulamin konkursu

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

źródło: materiały prasowe Fundusz Tratwa Szczecinek

REKLAMA

Przeczytaj take: