Dzi jest pitek, 25 czerwca 2021 roku
Imieniny obchodzi: ucja, Wilhelm, Dorota, Witold

AKTUALNOCI

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

Dzień dziecka ze SzLOT i Academią Nautica
Dodano: 2014-06-02 12:34:29

Na oddalonej od miejskiego zgiełku, słonecznej Mysiej Wyspie małe i duże ;-) dzieci obchodziły wczoraj swoje coroczne święto.

Międzynarodowy Dzień Dziecka organizowany przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną dla dzieci i rodziców z Academii Nautica oraz dla wszystkich wodniaków upłynął w klimacie zabawy, beztroski i mnóstwa atrakcji.

Po przypłynięciu na Mysią Wyspę dzieci miały okazję zabawy na dmuchanym zamku, strzelania goli do dmuchanej bramki, skoków na batucie, jazdy na bananie wodnym, malowania twarzy, uczestniczenia w ciekawych konkursach zorganizowanych według grup tematycznych m.in. przeciąganie liny, rzuty wędkarskie. Dodatkowo dla wszystkich gości został przygotowany poczęstunek oraz wata cukrowa. Do zabawy chętnie przyłączali się rodzice, w których za sprawą swoich pociech, budziły się małe dzieci. Grupa wędkarska przed oficjalnym odebraniem swoich kart wędkarskich miała szansę wysłuchać porad Straży Rybackiej, aby według swojej dewizy złap i wypuść – wędkować zgodnie z przepisami.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki skuterem ratunkowym organizowane przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ciekawą niespodzianką dla wszystkich była wizyta znanego i lubianego aktora Jarosława Boberka oraz aktorki Magdaleny Turczeniewicz. Po drugiej stronie jeziora na Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu również nie zabrakło fun’u oraz beztroski – od 9:00 do 15:00 dzieci i młodzież chętnie korzystała z nieodpłatnych ślizgów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy na wspólną zabawę oraz życzymy, aby każdy dzień był jak dzień dziecka

Roksana Malinowska
Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

REKLAMA

Przeczytaj take: