Dzi jest wtorek, 21 wrzenia 2021 roku
Imieniny obchodzi: Jonasz, Mateusz, Mirosaw, Hipolit, Daria, Wawrzyniec

MOIM ZDANIEM - Ewelina Wieczorek

PRACA    OGŁOSZENIA    

REKLAMA

MOIM ZDANIEM - Ewelina Wieczorek:
Pamiętaj, że zawsze masz wybór!

Bardzo często słyszę od moich klientów i znajomych, że my ludzie mamy niewielki wpływ na to, czy w przyszłości na coś zachorujemy, czy nie. Mało tego, słyszę też, że my ludzie mamy mały wpływ na to, jak wyglądamy! Nie mamy wpływu na swoje sylwetki, bo żywność jest (cytuję): „zatruta, chemiczna, przetworzona, tłusta i słodka, a to utrudnia posiadanie szczupłej sylwetki”.

Nie będę moralizować ani się wymądrzać, Powiem tylko, że ci, którzy tak mówią, są w wielkim błędzie. Według modelu Lalonda, człowiek aż w 50% ma wpływ na swoje zdrowie poprzez styl życia. Drugie 50% to wpływ środowiska, medycyny i genetyki. 50% to bardzo dużo i nie można o tym zapomnieć.

I co Ty możesz zrobić, aby ustrzec się przed chorobami, schorzeniami, złym samopoczuciem, brakiem energii i nadwagą?
Bardzo dużo!

Oto, co możesz konkretnie zrobić, aby ustrzec się przed chorobami i nadwagą, wpłynąć pozytywnie na środowisko naturalne i zmniejszyć ilość cierpienia na świecie:

Jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które możesz zrobić, aby polepszyć swoje życie, a w efekcie zdrowie oraz sylwetkę. Nigdy nie używaj stwierdzeń: nie mam wyboru… nie mogę… nie potrafię…to na nic…

Masz wybór i to od Ciebie zależy, jaka będzie jakoś Twojego życia.

Mądrości i Zdrowia!
Ewelina Wieczorek

http://epicentrumzdrowia.pl
http://dietacwiczeniaodchudzanie.epicentrumzdrowia.pl

REKLAMA