WIADOMO列I

PRACA    OGOSZENIA

Wielim Szczecinek – Sarmata Dobra 2:1
Dodano: 2014-05-05 16:44:01

Dugi weekend okaza si szczliwy dla dru髒yny Wielim Szczecinek, kt籀ra wygraa mecz z Sarmat Dobra 2:1.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Wojciech Gersztyn w 25 minucie i Mateusz Duda w 62 minucie. Przyjezdni kontaktowego gola zdobyli niecae 20 minut przed kocem spotkania. Wielim mia kilka szans na podwy髒szenie wyniku, na posterunku sta jednak bramkarz Sarmaty. Dzie przed spotkaniem pikarze odbyli kr籀tki pokazowy trening na placu Wolnoci. Rozdawano te髒 darmowe wejci籀wki na mecz Wielimia dla mieszkac籀w naszego miasta.

Skad Wielimia:
Arkadiusz Jakimiec – ukasz Wieliczko, Dawid Socha, Konrad Nowicki, Maciej Knajdrowski, Mateusz Duda (90’ Damian Serafin), Tomasz Spryszyski, Mateusz Malczyk, Mateusz G籀rny (80. Bartosz Gersztyn), Wojciech Gersztyn (85’ Remigiusz Bieguski), Pawe Spryszyski (77’ Artur Tederko).

W dzie meczu odbyy si r籀wnie髒 rozmowy przedstawicieli Zarzdu Wielimia Szczecinek ze strategicznym sponsorem, dotyczce wsparcia szczecineckiej dru髒yny. Ustalono, 髒e w przyszym sezonie KS Wielim Szczecinek zmieni form dziaalnoci na sp籀k prawa handlowego. Pozwoli to na zdecydowanie bardziej efektywne zarzdzanie klubem sportowym. Szczeg籀y wsp籀pracy zostan uzgodnione w najbli髒szym czasie. Na pocztku czerwca odbdzie si konferencja prasowa, kt籀rej g籀wnym tematem bdzie przyszo Klubu Sportowego Wielim Szczecinek.