Imieniny obchodzi: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

WIADOMOCI

PRACA    OGŁOSZENIA

Podsumowanie startów Antoniego Biedziuka
Dodano: 2012-12-31 14:07:16

Mocnym akcentem zakończył tegoroczne starty szczecinecki pingpongista Antoni Biedziuk. W rozegranym już po raz 38 w Koszalinie ogólnopolskim, noworocznym turnieju tenisa stołowego o puchary i szampany Prezesa KTS Koszalinianin nie dał szans rywalom w kategorii + 50.

W turnieju wzięło udział 53 zawodników. W finałowym meczu nasz zawodnik pokonał Andrzeja Witkowskiego (Białogard). Kolejne miejsca zajęli Leszek Krotowski (Słupsk) oraz Leszek Jodaniewski (Człuchów). Na dziewiątym miejscu rywalizację ukończył drugi reprezentant Szczecinka - Zbigniew Brach. W kat. do lat 18, czwarte miejsce zajął Patryk Lewandowski (ULKS Borne Sulinowo).

Koniec roku sprzyja podsumowaniom, dlatego warto wspomnieć, iż mijający rok dla Antoniego Biedziuka był wyjątkowo udany, gdyż tylko w dwóch startach Grand Prix Polski uplasował się poza podium, raz zajął drugą lokatę, natomiast w pozostałych kilkunastu turniejach organizowanych w różnych miejscowościach zajmował pierwsze miejsca !!